TRWA OSTATNI NABÓR NA KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY OPIEKUN MEDYCZNY!

Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie zaprasza po raz ostatni na kwalifikacyjny kurs zawodowy na kierunku opiekun medyczny!

Aby kształcić się w ramach kwalifikacyjnego kursu zawodowego nie trzeba mieć matury ani wykształcenia średniego – wymagane jest ukończenie 8-klasowej szkoły podstawowej/gimnazjum/zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka jest całkowicie bezpłatna i trwa 1 rok. Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w ramach dwudniowych zjazdów.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 stycznia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego od roku szkolnego 2021/2022 nie będzie możliwości kształcenia się w zawodzie opiekun medyczny na kwalifikacyjnym kursie zawodowym.

Więcej informacji o kształceniu na kierunku opiekun medyczny znajduje się w zakładce KIERUNKI -> OPIEKUN MEDYCZNY, a informacje o wymaganych dokumentach rekrutacyjnych znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Informacji oraz odpowiedzi na pytania udziela również sekretariat:

 •  telefonicznie pod nr. tel. 22 849 45 12
 •  mailowo przez adres e-mail sekretariat@msp2.waw.pl

Zachęcamy do kontaktu!

Przyjęcia interesantów niebędących słuchaczami szkoły

Uprzejmie informujemy, że przyjęcia interesantów niebędących słuchaczami szkoły przez sekretariat odbywają się wg harmonogramu:

 • poniedziałek-czwartek w godz. 8:30-15:30
 • piątek w godz. 8:30-18:00

Nowy adres e-mail szkoły

Uprzejmie informujemy, że funkcjonuje nowy adres e-mail szkoły:  sekretariat@msp2.waw.pl

Prosimy o kierowanie wiadomości na ten adres e-mail.

Oferta pracy

Apteka Szpitalna Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego posiada dwa wolne miejsca pracy dla młodych techników farmacji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozdrawiam

Kierownik Apteki Szpitalnej

Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego

mgr farm. Krzysztof  M. Żuchewicz

 

tel. 0 22 326 5413

k.zuchewicz@brodnowski.pl

 

OFERTA pracy

II Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Nefrologii i Geriatrii

Szpital Bielański

II Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Nefrologii i Geriatrii w Szpitalu Bielańskim ul. Cegłowska 80, 01 – 809 Warszawa zatrudni: pielęgniarki/rzy  i opiekunów medycznych do pracy w II Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Nefrologii i Geriatrii wymagane dyplom ukończenia szkoły, aktualne prawo wykonywania zawodu, mile widziane dodatkowe kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne. Forma zatrudnienia: do uzgodnienia. Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.:teresa.tomaszewska@bielanski.med.pl lub kontakt telefoniczny: 602 584 804.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Harmonogram pracy biblioteki

Drodzy Słuchacze,

uprzejmie informujemy, że obecnie biblioteka jest czynna:

 • wtorek w godzinach 12:00-18:00
 • piątek w godzinach 12:00-18:00

UWAGA !!! Ważne informacje dla Słuchaczy kierunków zaocznych

Drodzy Słuchacze kierunków:

technik usług kosmetycznych oraz opiekun medyczny,

 

uprzejmie informujemy, że w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z pandemią COVID-19 szczegółowe plany zajęć dostępne w zakładce DLA SŁUCHACZA -> PLANY ZAJĘĆ będą pojawiać się na bieżąco i będą dotyczyć TYLKO najbliższego zjazdu. W związku z tym prosimy Słuchaczy o sprawdzanie planu zajęć przed każdymi zjazdami zajęciowymi na stronie internetowej lub na platformie do zdalnego nauczania oraz o ewentualny kontakt z wychowawcami klas w razie wątpliwości.

 

 

 

Godziny pracy sekretariatu szkoły w roku szkolnym 2020/2021

Sekretariat Szkoły w roku szkolnym 2020/2021 czynny:

 • poniedziałek-czwartek w godzinach 8.00-16.00
 • piątek w godzinach 10.00-18.00.

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych szansą na zwiększenie konkurencyjności technika farmaceutycznego na rynku pracy

Miło nam poinformować obecnych i przyszłych słuchaczy kierunku technik farmaceutyczny, że w roku szkolnym 2020/2021 będziemy realizować z Wami innowację pedagogiczną „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych szansą na zwiększenie konkurencyjności technika farmaceutycznego na rynku pracy”.

Jest to efekt udziału naszej Szkoły w projekcie „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza SA.

W ramach projektu realizujemy następujące działania:

 1. Staż 150 godzin z wynagrodzeniem dla słuchacza 2000 zł,
 2. Innowacja pedagogiczna w ramach której  zapewnione będą dodatkowe szkolenia dla Was z zakresu: MARKETING NA RYNKU FARMACEUTYCZNYM; EFEKTYWNA KOMUNIKACJA Z PACJENTEM; DERMOKOSMETYKI.
 3. oraz szkolenia dla nauczycieli, które wzbogacą zajęcia prowadzone dla Was, w zakresie: ŻYWIENIE POZAJELITOWE; LEKI ONKOLOGICZNE; WYKONYWANIE OZNACZEŃ SPEKTROFOTOMETRYCZNYCH.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!!!!

PRZEDŁUŻAMY REKRUTACJĘ!!!

PRZEDŁUŻAMY NABÓR NA KIERUNKI:

 1. TECHNIK FARMACEUTYCZNY
 2. TECHNIK MASAŻYSTA
 3. OPIEKUN MEDYCZNY
 4. TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
 5. TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

  ZAPRASZAMY!!!