29 stycznia 2024 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla tegorocznych absolwentów kierunków technik farmaceutyczny oraz terapeuta zajęciowy. Nie obyło się bez pięknych przemówień, łez wzruszenia, ale również słodkich chwil.

Uroczystość rozpoczęła się standardowo od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania hymnu państwowego, po czym nastąpiło przemówienie Pani Dyrektor mgr Iwony Olejnik, a następnie część właściwa uroczystości, czyli rozdanie świadectw oraz nagród za wyniki w nauce, a także działalność w samorządzie słuchaczy. Na koniec nadszedł moment podziękowań w imieniu słuchaczy przewodniczących Samorządu Słuchaczy MSP2 oraz Samorządów Klasowych oraz czas na kwiaty i tort od słuchaczy dla Grona Pedagogicznego.

Po uroczystości była również chwila na wspólne zdjęcia pamiątkowe na naszej szkolnej ściance oraz na przemiłe rozmowy przy torcie. I tak zakończyła się nasza wspólna przygoda… Przynajmniej w tym roku, bo być może spotkamy się jeszcze w przyszłości na naszych szkolnych korytarzach, jako że w ofercie naszej szkoły jest jeszcze kilka kierunków kształcenia… Ale na ten moment życzymy wszystkim absolwentom wielu sukcesów w życiu, wytrwałości oraz poczucia spełnienia.