Szukając szkół w Internecie, trafiłem na szkołę z masażem i stwierdziłem, że może być to ciekawy kierunek. Podjąłem naukę i nie myliłem się – polecam tę szkołę wszystkim.

Janusz, klasa II M

W dzieciństwie spędziłem trochę czasu w Centrum Zdrowia Dziecka. Byłem rehabilitowany, miałem też masaże, które bardzo lubiłem. Pomyślałem, że byłaby to fajna praca. Dlatego podjąłem naukę.

Przemysław, kl. II M
Arkadiusz, kl. II M

Zawsze marzyłem o zostaniu masażystą sportowym. Oferta szkoły zachęciła mnie bezpłatną nauką oraz dobrym wyposażeniem.

Arkadiusz, kl. II M
Alicja K, kl. II M

Kończąc liceum wiedziałam, że chcę pomagać ludziom i nie chcę siedzieć 8 godzin za biurkiem. Przed maturą zachorowała moja Mama. Śledząc jej opowiadania o procesie choroby, o historiach z gabinetów lekarskich, ze szpitali, o zabiegach rehabilitacyjnych znalazłam pomysł na siebie. Docelowo chcę studiować fizjoterapię. Podjęcie nauki na kierunku technik masażysta, przed pójściem na studia, uważam za bardzo dobrą decyzję. Mam już pewną wiedzę z anatomii, poznałam pracę z ciałem ucząc się technik masażu leczniczego. Bardzo podoba mi się przedmioty związane z fizjoterapią.

Alicja K, kl. II M

Od dziecka fascynował mnie masaż. Cała moja rodzina ma związek z medycyną.  Wybrałem tę szkołę, ponieważ oferuje naukę masażu leczniczego, zapewnia praktyki w różnych placówkach medycznych na terenie całej Warszawy. Dużym plusem jest bardzo dobry dojazd.

Mateusz, kl. II M
Ewa, kl. II M

W Internecie natknęłam się na stronę internetową szkoły. Bez namysłu zadzwoniłam do sekretariatu z prośbą o informacje dotyczące kierunku technik masażysta. Od razu podjęłam decyzję o złożeniu dokumentów. Absolutnie tego nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona.

Ewa, kl. II M
Szymon, kl. II M

Mając dość szarej codzienności i będąc bez pomysłu na swoją przyszłość postanowiłem coś zmienić. Myśląc o tym, co chciałbym robić, przypomniało mi się, że w dzieciństwie chciałem zostać masażystą. Pomyślałem sobie: czemu nie? Poszukałem trochę w Internecie i natknąłem się na stronę MSP2. Bez dłuższego zastanowienia zadzwoniłem do sekretariatu i jeszcze tego samego dnia pojechałem złożyć dokumenty. To była świetna decyzja.

Szymon, kl. II M

Wybierając szkołę, kierowałam się głównie dwoma rzeczami: szukałam takiej, która ma wykwalifikowaną kadrę oraz jest bezpłatna. Zespół Medyczno-Społecznych Szkół Policealnych nr 2 w Warszawie spełnił obydwa te kryteria. Nauczyciele tu są mili, ale wymagający. Dzięki temu, będąc na ostatnim semestrze czuję się w pełni przygotowana do egzaminu zawodowego. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć w tak miłej atmosferze.

Wcześniej szkoła kojarzyła mi się z nudnymi lekcjami, na których trzeba było wysiedzieć, aby mieć obecność. Tutaj moje zdanie całkowicie się zmienili. Wykłady okalały się interesujące, prowadzone przez osoby, które mają wiedzę i potrafią w ciekawy sposób ją przekazać. Szkoła jest też bardzo dobrze wyposażona. Mamy nowoczesne stoły do masażu oraz większość sprzętów wykorzystywanych w fizjoterapii.

Nauczyciele są zawsze obiektywni i wyrozumiali. Oceny wystawiają tylko a podstawie wiedzy Suchacza, a gdy nie możesz przyjść na zaliczenie, zrozumieją Cię i wyznaczą najlepszy dla Ciebie termin na poprawę. Szkoła zapewnia też praktyki, które świetnie przygotowują do pracy w zawodzie masażysty.

Jeśli ktoś w przyszłości planuje zajmować się masażem, to myślę, że nie ma lepszej szkoły niż ta, która nauczy i najlepiej przygotuje do zawodu masażysty. Polecam!

Anna Bramowicz
Ilona, kl. II M

Z polecenia koleżanki przejrzałam ofertę szkoły. Opowiadała mi o tym, co robią na zajęciach, o atmosferze panującej w szkole i o plusach wynikających z ukończenia kierunku technik masażysta. Kończę pierwszy kierunek i mam w planach rozpocząć kolejny – kosmetologię.

Ilona, kl. II M

Bardzo podoba mi się w tej szkole. Polecam ją innym, gdyż czuję się tu dobrze i pewnie. Można zdobyć dużo wiedzy. Nie żałuję, że przyszłam tu, a jeszcze pociągnęłam siostrę ze sobą.

Zenona J.

Szkołę wybrałam z myślą o wyjeździe z kraju i podjęciu pracy w zawodzie poza granicami kraju (w UE). Świetni nauczyciele, dobrze wyposażone sale do ćwiczeń praktycznych.

Maria K.

Ogłoszenie o naborze znalazłam w internecie. Zaciekawiło mnie, gdyż praca przy opiece chorego sprawia mi dużo satysfakcji. zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są bardzo ciekawie. Bardzo dużo się nauczyłam i będę polecała tę szkołę znajomym.