Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie informuje, że 16 maja 2022 r. rozpocznie się rekrutacja na rok szkolny 2022/2023!

Już teraz zachęcamy do wysłania formularza kontaktowego dostępnego poniżej oraz w zakładce REKRUTACJA.

Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie to szkoła posiadająca doświadczenie w kształceniu zawodowym, skupiająca się na możliwie najlepszym przygotowaniu słuchaczy do pracy w zawodzie podczas zajęć programowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną w profesjonalnie wyposażonych szkolnych pracowniach praktycznej nauki zawodu, w których słuchacze pracują przy stanowiskach indywidualnie. Poza obowiązkowymi zajęciami edukacyjnymi szkoła daje słuchaczom dodatkowe możliwości poszerzania swoich kompetencji poprzez organizację różnych kursów i szkoleń w ramach bezpłatnej nauki. 

Ponadto nasza szkoła oferuje płatne staże oraz zapewnia miejsca na praktyki zawodowe u pracodawców w zewnętrznych placówkach, gdzie słuchacze mogą dalej rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, a także sprawdzić i wykorzystać, w warunkach zakładu pracy, wiedzę zdobytą w szkole.

Kształcenie na wszystkich kierunkach zakończone jest państwowym egzaminem zawodowym, po którym wszyscy absolwenci z pozytywnym wynikiem egzaminu otrzymują certyfikat kwalifikacji zawodowej i dyplom zawodowy wraz z suplementem w języku polskim i angielskim, które umożliwiają pracę w zawodzie w Polsce i poza granicami Polski.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. kierunków, organizacji kształcenia lub masz inne pytania, to zachęcamy do kontaktu z sekretariatem:

  • adres e-mail: sekretariat@msp2.waw.pl
  • nr tel. 22 849 45 12

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wybierz kierunek (wymagane)


OFERTA KSZTAŁCENIA NA ROK SZKOLNY 2022/2023: